Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmak ücretli midir?

 

Online Mağaza üyeliğimiz ücretsizdir.

 

Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?


Online Mağaza’dan yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

 

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

 

Online Mağazamız’dan banka havalesi yada kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi Kartı ödemeleriniz İyizico alt yapı ile alınır.SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

 

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

 

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılır.

 

Havale/EFT ile ödeme yaptığımda ne yapmalıyım?

 

Havale/EFT ile ödeme seçeneği için, sipariş tamamlandıktan sonra, ödeme aşamasında verilen hesap numarasına ödeme yapılmalıdır. Yaptığınız havale dekontu mail ile bize ulaştığında siparişiniz işleme alınacaktır.

 

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

 

Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler ödemenizi takip eden ilk çarşamba günü içinde kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur. Anlaşmalı kargo firmamız Mng Kargo'dur. Teslimat süresi bulunduğunuz ile bağlı olarak 1-3 iş günüdür.


Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?

 

Kargo ücreti 20TL' dir. Online alışveriş adımlarında kargo ücreti toplam alışveriş tutarına eklenecektir.  

 

Online shop'tan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?


Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken  hello@redclaybox.com'a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır. 

        

Önemli Bilgiler: 

 

- İade etmek istediğiniz kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gönderilirken kullanılan koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir. 

 

- Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

 

- İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

 

- İade işlemlerinden sonra sepet tutarınızın 300tl altında olması durumunda, tarafınıza 20TL kargo ücreti yansıtılacaktır.

 

Online Shop'tan aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?

 

Online Shop’tan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, değişimini talep edebilirsiniz.

 

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?
Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

*Hatalı kullanım ve aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

 

*Değişim ve iadelerde ürünün anlaşmalı kargo firmamız olan Mng Kargo ile gönderilmesi zorunludur. İade ve değişimlerde kargo ücreti firmamız tarafından ödenir. Anlaşmalı kargo firması haricinde başka firmalar ile gönderilen ürünlerin kargo ücretleri ödenmez.