Satış Prensipleri ve Kişisel Veriler

Güvenlik


www.redclaybox.com kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.


www.redclaybox.com RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

Gizlilik

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, www.redclaybox.com yetkilisi dışında kimse tarafından görülemez.

www.redclaybox.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti eder.

www.redclaybox.com; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini (yaş,cinsiyet,şehir vb) sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. 

Ödeme


www.redclaybox.com sitesi üzerinden visa/mastercard kredi kartınızla veya aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale yaparak alışveriş yapabilirsiniz. 


Siparişiniz kredi kartı ödemeniz onaylandıktan ya da havaleniz hesabımıza ulaştıktan sonra hazırlanarak kargoya verilir. 


Havale ile yaptığınız alışverişlerde lütfen açıklama kısmına sipariş onayından sonra oluşacak olan sipariş numaranızı ekleyiniz.


Garanti Bankası
Şube (şube kodu)
Hesap No:
İban no: TR
Alıcı Adı: Hande Güler

Kargo & Teslimat

Siparişleriniz hafta içi Pazartesi ve Perşembe (resmi tatiller hariç) – saat 17:00'ye kadar kargoya verilmektedir.

Teslimatlar büyük şehirlerimiz başta olmak üzere bir çok ilimize 24 saat içerisinde …… Kargo tarafından gönderilmektedir. 

600 km'den fazla uzaklıktaki il merkezlerinin kargoları 48 saat içerisinde teslim edilir.

Tüm şehirlerimiz için kargo hizmet ücreti alıcıya aittir.


Teslimatlar Türkiye ile sınırlıdır.


Siparişiniz …… Kargo tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. 

Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. 

Hasarlı Ürün

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunduğundan eminseniz; lütfen hello@redclaybox.net veya Instagram direct mesaj aracılığıyla benimle iletişime geçiniz. Detaylı bir araştırmaya ihtiyaç duyacağımızdan dolayı, ürünü, ambalajını (Strafor,sünger,havalı torbalar ) faturasını atmayınız. 

Detaylar için (mesafeli satış sözleşmesi) linkine tıklayınız.


İadeÜründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki … gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. 


Iade edeceğiniz ürünü teslim aldığınız kargo şirketi ile yapmalısınız, aksi takdirde iade işleminiz kabul edilmez.


Genel iade koşulları


  • Ürünler orjinal kutu, ambalajı  ve faturası ile iade edilmelidir.
  • Orjinal kutusu bozulmuş ürünler iade alınmayacaktır.

Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

İade işlemlerinin başlayabilmesi için, e-mail tarafımıza ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilir, ardından ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bana göndermeniz gerekmektedir.


Yukarıdaki durumların uygulanmadığı durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.  

Detaylar için (mesafeli satış sözleşmesi) linkine tıklayınız.